Naši dodavatelé

VAILLANT

Značka vznikla již před více než 140 lety v Německu. Její produktové portfolio zahrnuje plynové kotle, tepelná čerpadla, rekuperační jednotky, zásobníky teplé vody, solární systémy a regulační techniku. Důraz je kladen na kvalitu produktů, inovaci a technickou podporu. Nová produktová řada s označením Green iQ navíc kombinuje nejvyšší úroveň výkonnosti a ochrany životního prostředí pomocí udržitelné a inteligentní technologie. Vaillant je součástí společnosti Vaillant Group zaměřené na vytápění, větrání a obnovitelné zdroje, která prodává 8 značek do více než 60 zemí po celém světě. Na českém trhu působí Vaillant již od roku 1992.

BUDERUS

1. září 2007 došlo ke sloučení firmy Buderus tepelná technika Praha, spol. s r.o. se společností BBT Thermotechnology CZ s.r.o. a prodej produktů Buderus se realizuje v rámci tohoto subjektu. Fúzí přešla veškerá práva a povinnosti, vyplývající z obchodních vztahů, bez jakýchkoli změn na společnost BBT Thermotechnology CZ s.r.o. Došlo tak ke sjednocení dosud formálně oddělených výrobních a distribučních divizí skupiny Robert Bosch v České republice s cílem zefektivnit obchodní a výrobní aktivity a posílit její postavení na českém trhu. Od 1. ledna 2008 nese firma obchodní název Bosch Termotechnika s.r.o., obchodní divize Buderus.

ALPHA INNOTEC

Již od roku 1998 jsou v německém Kasendorfu vyvíjena a vyráběna inovativní tepelná čerpadla Alpha Innotec s důrazem na vysokou kvalitu, účinnost a jednoduchou obsluhu. Nepřetržitý vývoj ve vlastním výzkumném centru a znalosti vycházející z dlouholetých zkušeností s energeticky úsporným řešením vytápění a chlazení Vám zaručují, že s výrobky značky Alpha Innotec se vždy rozhodnete správně. Tepelná čerpadla Alpha Innotec se vyznačují kvalitou, pokrokovým technologickým řešením, nenáročnou instalací a obsluhou a v neposlední řadě svým spolehlivým provozem.

ACV

ACV navrhuje, vyrábí a distribuuje zařízení pro přípravu teplé vody od roku 1922. ACV je specialistou na zpracování nerezové oceli. Tento materiál odolává korozi agresivních vod 40 let a dává tak našim výrobkům výjimečnou životnost při minimální údržbě. ACV nabízí inovativní produkty, splňující veškeré požadavky pro ohřev teplé vody a hygienický komfort.Patentovaná technologie ACV nabízí spolehlivá, efektivní, ekonomická a ekologicky šetrná řešení. V roce 2018 se společnost ACV připojila ke GROUPE ATLANTIC. Po století výjimečnosti v řemesle, inovaci, teplé vodě, díky zaměstnancům pracujícím v nejmodernějších výrobních závodech s celkovou plochou 45.000 m2, certifikovaných dle ISO 9001, jsme připraveni na novou kapitolu v naší historii. Na českém trhu působí zastoupení společnosti ACV od roku 1994.

GIACOMINI

Firmu GIACOMINI S.p.A. založil v roce 1951 pan Alberto Giacomini. Během několika desetiletí vykázala pozoruhodný růst a stala se největším zpracovatelem mosazi v Evropě. Původní malá továrna v San Maurizio d´Opaglio na západním břehu jezera Orta se rozrůstala a měnila svou podobu až k současnému vedoucímu postavení v oboru mosazných armatur pro topení, vodu a plyn a rozvodů teplovodního topení. Výrobu zajišťují tři závody: mosaz je lisována v Castelnuovo del Garda, montáž, zkoušení, balení a skladování probíhá v San Maurizio d‘Opaglio. Samostatně probíhá zpracování plastových výrobků.

GE-TRA

Je dynamicky se rozvíjející česká firma, která byla založena v roce 2003. Specializuje se na dodávku primárních okruhů k tepelným čerpadlům země-voda (plošné kolektory, geotermální vrty a energopiloty), hydrogeologické vrty, monitorovací vrty, tlakotěsné prostupy a nářadí pro svařování plastů. Firma se nezabývá pouze technologickým vybavením a vystrojením pro vrty a primární okruhy, ale poskytuje i poradenství a servis. Společně s GE-TROU dodáváme vždy optimální řešení, šité na míru dané stavby.

ZEHNDER

Systémy větrání firmy Zehnder zajišťují minimální výměnu vzduchu požadovanou předpisy, snižují náklady na vytápění a po celý rok zajišťují příjemné vnitřní klima. Základem kompletních systémů Zehnder je více než 40 let zkušeností s jejich vývojem a výrobou. Vzájemně perfektně sladěné jednotlivé součásti se vyznačují maximální funkčností a dlouhou životností.